Дата
19/07 11:00 (GMT+3)
Тривалість
1,5 год
Участь за донат
Усі кошти будуть перераховані у Благодійний фонд Сергія Притули
Мова - англійська
Захід проводитиметься англійською мовою без перекладу

Коротко про вебінар

З початком повномасштабної війни усі в Україні зрозуміли, ким є наш північний сусід насправді. І вже сьогодні нам треба усвідомити, що й після перемоги він не зміниться. А це означає, що навіть після завершення бойових дій напруга повністю не зникне.

Саме тому ми вирішили запросити наших колег з Ізраїлю, в яких вже є досвід роботи в таких умовах, щоб вони поділилися своїми інсайтами, дали кілька порад та підказали, на що звертати увагу в роботі з персоналом в умовах невизначеності.

Про що ми будемо говорити:
◾️ Як працювати в країні з дуже непередбачуваним сусідом?
◾️ Як підтримувати психологічний стан та мотивацію працівників в складні часи?
◾️ Як лідери мають піклуватися про свої команди та як вибудовувати комунікацію?
Зареєструватися

Кількість учасників обмежена

Зважаючи на інтерактивний формат зустрічі та враховуючи побажання партнерів, ми вимушені обмежити кількість учасників і зробити участь платною.

Вартість — від 10€. Усі кошти будуть передані в Благодійний фонд Сергія Притули.

Після реєстрації ми надішлемо вам лист з даними для оплати, а після панельної дискусії прозвітуємо про передані кошти.
Зареєструватися

Наші експертні гості

NETA LEVITAN

Head of Human Resources, 888 Holdings

Нета має досвід роботи на посадах керівників відділу кадрів у різноманітних галузях, які працюють у глобальному середовищі, що швидко розвивається. Широке та глибоке розуміння бізнесу з підтвердженим досвідом у провідній стратегії управління персоналом та трансформаційних організаційних змінах.

OMRI ARAD

SVP HR, Playtika

Омрі працює в Playika вже 8 років, а 5 років тому повністю почав займатися управлінням персоналу. Протягом 4,5 років він керував штаб-квартирою відділу кадрів, яка включала: глобальну компанію Comp and Ben, підбір персоналу та L&D, а зараз керує відділом кадрів найбільшого відділу маркетингу та ігор у Playtika під керівництвом CRO.

DANA BARZILAY

Chief Human Resources Officer, Cyberbit

Маючи понад 15 років досвіду, Дана допомагає компаніям у глобальному масштабі в надзвичайно складному бізнес-середовищі. Дана очолила ініціацію глобальних організацій у NAM, EMEA & Азіатсько-Тихоокеанський регіон, створюючи та впроваджуючи культуру та цінності.

Дана спеціалізується на організаційному навчанні, управлінні змінами та управлінні командою.

Модератори заходу

МАРІАННА ХОНІНА

Керуюча партнерка та бізнес-консультантка DEVELOR UKRAINE

У 2007 році Маріанна відкрила український офіс міжнародної консалтингової та тренінгової компанії DEVELOR і провела її через численні виклики та кризи, зробивши однією з найуспішніших компаній в Україні. Має практичний досвід у продажах, маркетингу та PR та управлінні персоналом.

У 2017 році за версією журналу «Woman» увійшла до топ-20 найвпливовіших бізнес-леді України у сегменті бізнес послуг та консалтингу.

МАРІЯ ЄМЕЦЬ

Бізнес-тренерка та консультантка DEVELOR UKRAINE

Понад 20 років у міжнародних компаніях, експертка зі створення клієнтського досвіду та сервісу з нуля, практикуюча психолог-психоаналітик, авторка програм та методик у галузі навчання та розвитку персоналу.

Досвід роботи операційний директор, керівниця напряму клієнтського досвіду та сервісу (Toyota, Lexus)

EFRAT SHAKED

Генеральна директорка, the Doing Good Model, Arison Group

Ефрат спеціалізується на стратегічному та організаційному консультуванні та займається навчанням вищого керівництва у сфері людських ресурсів у бізнесі та державному секторі.

Ефрат працює волонтеркою у кількох некомерційних організаціях, має ступінь бакалавра економіки та менеджменту та ступінь магістра ділового адміністрування на факультеті ділового адміністрування Тель-Авівського університету. Вона також має сертифікат Leading organization and change Массачусетського Університету.

SHIRI ZUKERMANDEL

Розробниця контенту та фасилітаторка, the Doing Good Model, Arison Group

Понад 10 років досвіду у світі маркетингу та розвитку бізнесу.

Має ступінь магістра в галузі організаційного консультування та розвитку, а також міжнародну сертифікацію від CHO-Chief Happiness Officer Academy Wohoo inc.

Шірі фасилітує та розробляє контент у DGM та супроводжує організації та менеджерів до особистого, соціального та бізнес-зростання.

Про DEVELOR
міжнародна консалтингова та тренінгова компанія, яка допомагає бізнесу підвищувати свою ефективність шляхом розвитку потенціалу співробітників та команд.

Ми вже 30 років ефективно реалізуємо навчальні проекти в 16 країнах EMEA регіону.

Спеціалізація компанії – комплексні консалтингові та тренінгові рішення, що впливають на зміну поведінки персоналу та підвищення бізнес-показників.

we grow individuals and teams at work

Наші партнери

The Doing Good Model

Компанія, метою та баченням якої є створення світу, заснованого на цінностях, де люди та організації проявляють добро у своїх думках, словах та діях.

The Doing Good Model демонструє, що успішні організації, які керуються сенсом, дають своїм співробітникам відчуття цінності та сприяють соціальному впливу та захисту навколишнього середовища, можуть, є і залишатимуться успішними організаціями.

Зареєструйтесь на подію!

Ваша реєстрація успішно надіслана!
О ні! Щось пішло не так. Спробуйте ще раз.
Ми розуміємо, наскільки тема адаптації HR до воєнного та повоєнного часу актуальна для вас, тому ми створили телеграм канал "ВОЄННИЙ HR", в якому ділимось корисною інформацією, проводимо опитування, анонсуємо події та спілкуємось в чаті.

Читати у телеграм
Підписуйтесь на нас у соціальних мережах,
будемо бачитись частіше :)