Різність досвідів на фоні війни

Як працювати компаніям, коли на ринку дефіцит кадрів, а в командах наявна різність досвідів: релоковані, співробітники що служать чи повертаються зі служби, сім'ї військових, ті, що пережили травмуючий досвід…

За попередньою реєстрацією
Участь платна
Дата
22/09, 17:00
Офлайн
м. Київ, Unit City (80 місць)
+ онлайн

Опис події  

Ми знаємо, як складно працювати разом людям з різними досвідами, пов'язаними з війною. А ще складніше в таких умовах бути керівником та створювати ефективні системи та умови праці. Саме тому ми зібрали спеціалістів, які вже активно працюють з темою інклюзії в українських реаліях та готові поділитися своїм досвідом.

Обговоримо, як компаніям працювати, коли висококваліфікованих співробітників стає все менше, а команди виглядає дуже розрізнено: хтось повертається зі служби, а хтось її уникає; хтось все більше адаптується до життя за кордоном, а хтось готується до наступної зими в Україні; хтось чекає близьку людину з фронту, а хтось пережив інтенсивний травмуючий досвід.

Навіщо інклюзія українським компаніям?

Щоб впоратися з викликом дефіциту кадрів
Ми вже зіштовхуємося з дефіцитом кадрів, а в майбутньому ця проблема лише загострюватиметься. Тому нам потрібно шукати та наймати людей з тих груп суспільства, які ми раніше ігнорували.
Щоб створити атмосферу психологічної безпеки
Хоча в командах працюють люди з дуже різним досвідом, важливо, щоб робота була для них безпечним середовищем для самовираження.
Щоб забезпечити продуктивність кожного
Комфортне інклюзивне середовище дозволяє колегам розкритися, а компаніям продовжувати працювати ефективно.

Про що будемо говорити

Які виклики в управлінні людьми є вже зараз та які нас чекають?
Як компаніям утримувати співробітників в умовах дефіциту кадрів? 
Релоковані, військові та їхні сім'ї, ветерани, внутрішньопереміщені особи — як працювати з різними групами громадян та яку підтримку їм надавати?
Як зробити вашу компанію інклюзивним середовищем та якою має бути інклюзія в українських реаліях?

Для кого цей захід

Програма заходу

17:00
Відкриття заходу
17:15
"Різність досвідів як найбільший виклик українського бізнесу" - Марія Ємець, бізнес-тренерка та консультантка
17:45
Кава-брейк
18:00
"Виклики та рішення" - панельна дискусія за участі представників бізнесу та громадських організацій
20:00
“Що ваша компанія може зробити, щоб стати більш інклюзивним середовищем” - Оксана Юрик, старша бізнес-тренерка, консультантка та коучиня
20:30
Нетворкінг учасників
Засновник ГО «Центр підтримки АТЛАНТ»
Андрій Омельченко
Андрій - сертифікований тренер лікування та запобігання ПТСР, за стандартами США (КПТ, EMDR).

З 2014 року допомагав постраждалим під час Революції Гідності, надавав психологічну допомогу ветеранам АТО та їхнім сім’ям; лікував наслідки ПТСР, панічні атаки, залежності від знеболюючих після складних операцій; проводив навчання для фахівців та волонтерів з реабілітації військових та запобіганню ПТСР.

З початку повномасштабного вторгнення розпочав підготовку та супровід мобільних груп психологічної підтримки військових та постраждалих від наслідків війни по всій території України.

Громадська організація «Центр підтримки АТЛАНТ» - мережа мобільних груп психологічної підтримки по всій Україні
Директорка Департаменту соціальної політики АТ "Укрзалізниця"
Ольга Безпалько
З 2009 року Ольга обіймала керівні посади як в приватних, так і громадських структурах. Володіє досвідом управління у сфері всеукраїнських соціальних проєктів та людських ресурсів (НR).

Поза основною діяльністю, 9 років опікується питанням інклюзивності та доступності для людей з інвалідністю. Була членкинею Ради Асоціації захисту та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця» та проводила тренерську діяльність в сфері інклюзивності (Британська Рада в Україні).

З початком повномасштабного вторгнення Ольга разом зі командою запровадила дієвий механізм допомоги працівникам, які постраждали внаслідок військових дій.Ініціювала та очолила одну з наймасштабніших програм в компанії «Інклюзивна залізниця», до складу якої входять проєкти щодо безбарʼєрності, повернення до роботи ветеранів, надання психологічної підтримки та реабілітації залізничників.
Керуюча директорка та бізнес-тренерка
Маріанна Хоніна
У 2007 році Маріанна відкрила український офіс міжнародної консалтингової та тренінгової компанії DEVELOR і провела її через численні виклики та кризи, зробивши однією з найуспішніших компаній в Україні.

Має практичний досвід у продажах, маркетингу та PR та управлінні персоналом.
Старша бізнес-тренерка та консультантка
Оксана Юрик
Оксана присвятила питанням лідерства та розвитку персоналу понад 15 років. За службовими обов'язками і в рамках співпраці з різними міжнародними організаціями,

Оксана отримала понад 10 років досвіду в проведенні тренінгів та коучинг сесій для керівників.Оксана також є консультанткою з психічного здоров’я в організаціях.
Бізнес-тренерка та консультантка
Марія Ємець
Понад 20 років у міжнародних компаніях, експертка зі створення клієнтського досвіду та сервісу з нуля, практикуюча психолог-психоаналітик, авторка програм та методик у галузі навчання та розвитку персоналу.
Представники бізнесу та громадських організацій
Інші учасники
Будуть підтверджені найближчим часом.

Учасниками нашої панельної дискусії стануть представники бізнесу та громадських організацій, які поділяться своїми інсайтами та порадами щодо того, чому важливо та як правильно працювати з темою інклюзії в українських реаліях.

Партнери

The Doing Good Model
Компанія, метою та баченням якої є створення світу, заснованого на цінностях, де люди та організації проявляють добро у своїх думках, словах та діях.

The Doing Good Model демонструє, що успішні організації, які керуються сенсом, дають своїм співробітникам відчуття цінності та сприяють соціальному впливу та захисту навколишнього середовища, можуть, є і залишатимуться успішними організаціями.

Ми провели понад 50 глибинних інтерв'ю з керівниками та HR-ами ІТ компаній.

У цій білій книзі ми описали основні болі та виклики компаній, а також до чого вони можуть призвести у майбутньому, якщо зараз не вжити заходів. Як бонус ми додали наші рекомендації щодо того, як ми рекомендуємо підходити до роботи з командами у воєнний час. 
Водночас, хоча ми й фокусувалися на досвіді ІТ компаній, ми впевнені, що інсайти, які ми публікуємо у цьому дослідженні, є актуальним і для інших галузей.

Що ви отримуєте від участі

Дізнайтеся про провідні інклюзивні практики, впроваджені українськими компаніями.
Отримайте розуміння того, які виклики в управлінні командами чекають на нас в найближчому майбутньому.  
Знайдіть варіанти вирішення чинних та майбутніх викликів
Отримайте практичні поради від експертів в сфері лідерства та управління персоналом
Скористайтесь можливістю поставити питання експертам та обговорити виклики, які турбують вашу команду.
Візьміть участь в нетворкінгу з колегами з інших компаній

Історії успіху наших випускників

Вебінар проходитиме на платформі zoom ув інтерактивному форматі. Це означає, що усі охочі зможуть поставити питання спікеру чи висловити свою думку щодо певного питання.

За три дні до заходу ми надішлемо лист з посиланням на zoom, а також запрошення у гугл календарі усім зареєстрованим учасникам.

Зареєструйтесь на подію!

Valid number
Спасибо! Ваша заявка получена!
При отправке формы произошла ошибка.

Реєстрація на сайті

Зареєструватися

Реєстрація в телеграмі

Зареєструватися

Підготуйтесь до події, прочитавши білу книгу

“Різність досвідів та інклюзія:
Ми провели понад 50 зустрічей з українськими HR-керівниками, щоб зрозуміти, з якими викликами та болями вони їхні команди стикаються.
Дякую! Ваше звернення отримано!
Під час надсилання форми сталася помилка.

Зареєструйтесь на подію!

Valid number
Спасибо! Ваша заявка получена!
При отправке формы произошла ошибка.

Реєстрація на сайті

Зареєструватися

Реєстрація в телеграмі

Зареєструватися

Підготуйтесь до події, прочитавши білу книгу

“Різність досвідів та інклюзія:
Ми провели понад 50 зустрічей з українськими HR-керівниками, щоб зрозуміти, з якими викликами та болями вони їхні команди стикаються.

Реєструйтеся на подію та отримайте посилання на результати дослідження

Умови участі

Вартість участі - 1500 грн
Кількість учасників обмежена!
50% зібраних коштів буде передана в Благодійний фонд “Діти Героїв”

Умови участі

Офлайн участь
Відвідайте офлайн захід в Києві (Unit City), дізнайтеся важливу інформацію та отримайте змогу обговорити наявні виклики з колегами з інших компаній.
1600 грн
Офлайн участь + запис
Відвідайте офлайн захід, а також отримайте запис події опісля, щоб згодом могти повернутися до важливих моментів виступів та панельної дискусії.
2200 грн
Онлайн участь
Візьміть участь в заході, долучившись до онлайн-трансляції. Отримайте важливі інсайти з будь-якої точки світу. У вас також буде можливість поставити питання спікерам та бути залученими до дискусії.
900 грн

Умови участі

Вартість участі - 1500 грн
Кількість учасників обмежена!
50% зібраних коштів буде передана в Благодійний фонд “Діти Героїв”

Умови участі

Офлайн участь
Відвідайте офлайн захід в Києві (Unit City), дізнайтеся важливу інформацію та отримайте змогу обговорити наявні виклики з колегами з інших компаній та спеціалістами DEVELOR.
1600 грн
Офлайн участь + запис
Відвідайте офлайн захід, а також отримайте запис події опісля, щоб згодом могти повернутися до важливих моментів виступів та панельної дискусії.
2200 грн
Онлайн участь + запис
Візьміть участь в заході та отримайте важливі інсайти, долучившись до онлайн-трансляції. У вас також буде можливість поставити питання спікерам та бути залученими до дискусії.
900 грн
Кількість учасників обмежена!
У зв'язку з інтерактивністю формату ми вимушені обмежити кількість учасників. Встигніть забронювати своє місце!
На благодійність
Виручені кошти ми передамо нашим друзям - Благодійному фонду "Діти Героїв"

Зареєструйтесь на подію!

Valid number
Спасибо! Ваша заявка получена!
При отправке формы произошла ошибка.

Зареєструйтесь на подію!

Отримайте консультацію щодо події та персональний інвойс

Valid number
Дякую! Ваше звернення отримано!
Під час надсилання форми сталася помилка.

Компанії де працюють наші учні

Підписуйтесь на нас у
соціальних мережах
Instagram
@develor
Facebook
Develor
LinkedIn
Develor
Telegram
@develor
Підписуйтесь на телеграм бот та отримуйте сповіщення про наступні події