044 227 7172

Продукти воєнного та повоєнного часу від DEVELOR UKRAINE

Як ми підтримуємо команди та лідерів під час війни

Забронювати консультацію
Управління персоналом під час війни
Ми провели понад 100 зустрічей з українськими HR-ами та керівниками, щоб зрозуміти, з якими викликами та болями вони стикаються.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
На основі цього дослідження ми створили продукти, які допоможуть українським компаніям вирішити наявні та майбутні болі, підтримати команди та допомогти керівникам справлятися з новими викликами.
Психологічна відновлюваність

Основні болі

Як ми вирішуємо ці болі

Резильєнтність

Найважливіше сьогодні — навчитися підтримувати свій ментальний стан на довгій дистанції, “відростити” навички регулярного та щоденного самопіклування та відновлення, бо це впливає і на нашу продуктивність, і на якість життя в цілому. Це не про те як тікати від стресу чи боротися з ним, бо це неможливо. Це про те, як навчитися легше долати кризові ситуації, справлятись з повсякденними змінами і конфліктами за допомогою факторів психологічної відновлюваності.

Показати більше

Після курсу учасники зможуть:

 • Знати, що допомагає відновити емоційну рівновагу, а що її руйнує
 • Знайти свої власні опори та розвивати власну психологічну відновлюваність
 • Не допустити емоційного вигорання
 • Застосовувати 3 рівні роботи зі стресом
Лідерство

Основні болі

Як ми вирішуємо ці болі

Лідер кризових часів

Як працювати з командою, коли люди знаходяться в різних куточках світу, у кожного свій етап переживання обставин, у кожного власна історія і постійні перекоси у продуктивності. Що робити, коли старі методи не працюють, до кожного наче потрібен спеціальний підхід, а з іншого боку треба працювати вдвічі більше, щоб відроджувати бізнес активність. Чи має лідер бути психологом для своєї команди, чи має тримати її “в кулаку”? Програма допоможе лідеру збагнути свою оновлену роль в чинних обставинах та отримати прості і практичні інструменти по роботі і комунікації з командами.

Показати більше

Після курсу учасники зможуть:

 • Збагнути свою оновлену роль в чинних обставинах
 • Переглянути наявні інструменти і свої регулярні рутини, та адаптувати їх під ситуацію та стан команди
 • Навчитися надавати необхідну психологічну підтримку та екологічно говорити з командою, щоб і не нашкодити, і підтримувати продуктивність роботи.

Лідерська сміливість

Зараз лідерам дуже не просто. З одного боку до них стікається інформація про всі складнощі, виклики і проблеми, не тільки з професійного ракурсу, а й з особистого життя своїх підлеглих. Все навколо летить шкереберть. Підвищується кількість “ручної” роботи, а розуміння планів та майбутнього ні в кого немає. Але ж лідери не “супермени”, а теж люди. Й іноді їм теж хочеться заховатися під ковдрою. Їм теж треба мати ресурс, сили та правильний майндсет, щоб не тікати від незручних розмов, з рішучістю зустрічати складнощі та вести команду навіть у найскладніші часи.

Показати більше

Після курсу учасники зможуть:

 • Знати, як та навіщо розвивати в себе одну з найважливіших рис сучасного лідера – лідерську сміливість
 • Будувати атмосферу сміливості в команді.
 • Розвивати власну резильєнтність - психологічну відновлюваність
 • Не допустити емоційного вигорання
Мотивація

Основні болі

Як ми вирішуємо ці болі

Самомотивація

Самомотивація – це сила, яка змушує нас рухатись уперед. Це здатність проявляти ініціативу, ставити цілі та діяти для їх досягнення. Коли сталий світ руйнується, людина втрачає опору та сенс, відповідно і бажання діяти, творити та домагатися. Дисциплінованість допомагає продовжувати виконувати завдання не тому, що хочеться, а тому, що треба. Але така стратегія не може бути результативною протягом довгого часу. Відшукати нові цілі, будувати нове життя та сенси, віднайти свій внутрішній вогонь.

Показати більше

Після курсу учасники зможуть:

 • Збагнути та віднайти свої нові цілі, сенси та цінності
 • Зрозуміти, що навіть коли зовнішні чинники мотивації  втрачаються, самомотивація залежить виключно від нас
 • Усвідомлено застосовувати способи посилення внутрішньої мотивації та підвищення рівня енергії

Мислення зростання

Навіть в мирні часи кожен з нас деколи сам гальмує свій прогрес через те, що недостатньо вірить у свої сили, боїться видатись смішним і недоречним, хоче уникнути помилок. Тому ми перестаємо робити щось нове, не хочемо сприймати критику і часто-густо шукаємо виправдань. А коли навколо нас постійні зміни, складнощі та виклики, іноді хочеться просто здатися і запитати: “Чому це відбувається зі мною?”

Мислення зростання – це конструктивний та, навіть, вигідний майндсет, який допомагає замість складнощів та “зради”, бачити можливості та уроки, і переналаштовує фокус на: “А що я можу з цього для себе взяти?”.

Показати більше

Після курсу учасники зможуть:

 • Прийняти той факт, що ми не можемо змінити обставини, але можемо змінити своє відношення до них
 • Сформувати чітке розуміння продуктивного способу мислення зростання
 • Навчитися ідентифікувати внутрішній голос “зради”, та навчитися трансформувати його в конструктивний голос мислення зростання
 • Навчитися сприяти розвитку мислення зростання у своїх колег

Персональна продуктивність в турбулентні часи

Раніше в літаках нас попереджали: “Обережно, попереду зона турбулентності”. Сьогодні ми живемо в зоні турбулентності. Темп життя неухильно зростає, потік інформації пришвидшується та збільшується в обсягах, відбуваються глобальні потрясіння та радикальні зміни у житті суспільства... Звичні підходи до управління завданнями і часом не спрацьовують, а співробітники почуваються розгубленими та відірваними від світу.

Погодьтеся, залишатися продуктивними в таких обставинах — один з найбільших викликів сьогодення. Є і гарні новини —  діджитал технології, нові підходи до управління завданнями та знання з області нейронаук стають новою супер зброєю на службі в корпоративних військах та  уможливили продовження роботи та активне життя.

Показати більше

Після курсу учасники зможуть:

 • Навчитися віднаходити сенси, цінності та мотиватори
 • Стати більш продуктивними в умовах невизначеності
 • Налагодити свою систему управління завданнями та фокусом
 • Отримати практичні лайфхаки для підтримки власної результативності
Комунікація

Основні болі

Як ми вирішуємо ці болі

Ненасильницьке спілкування

Як говорити з колегами та партнерами в такий складний період, чому вони так себе поводять, як реагувати, щоб не нашкодити або як правильно підтримати? Програма допомагає переключитися на конструктив: як зрозуміти, яка потреба стоїть за в’їдливим коментарем, претензією, скаргою, невдоволенням. І, крім того, навчіться комунікувати про свої потреби та очікування, щоб досягти порозуміння.

Показати більше

Після курсу учасники зможуть:

 • Вербалізовувати свої потреби та краще зчитувати потреби інших
 • Опанувати принципи асертивної поведінки
 • Застосовувати принципи ненасильницького спілкування в емоційно напружених ситуаціях

Усвідомлена комунікація

В такі кризові часи, люди часто “відкочуються до заводських прошивок”, та можна спостерігати перекоси чи то в надлишкове співчуття, чи то в надлишкову прямоту. Сьогодні особливо важливо взаємодіяти на рівні «дорослий-дорослий», тому програма допомагає опанувати правила взаємодії з людиною у гострому стресі, основами інстинктивних реакцій, що допомагають комунікувати з людьми у складних ситуаціях.

Показати більше

Після курсу учасники зможуть:

 • Використовувати комунікативні навички, які дозволять бути якісними "передавачами" або"отримувачами" інформації, а також тими, хто вміє ставити запитання
 • Натренувати метод самоасертивності у своїй роботі
 • Формулювати свої потреби та очікування у чіткій, лаконічній та асертивній манері
 • Встановлювати партнерські відносини під час комунікації з іншими
Про DEVELOR
Міжнародна консалтингова та тренінгова компанія, яка допомагає бізнесу підвищувати свою ефективність шляхом розвитку потенціалу співробітників та команд.

Ми вже 30 років ефективно реалізуємо навчальні проекти в 16 країнах EMEA регіону.

Спеціалізація компанії – комплексні консалтингові та тренінгові рішення, що впливають на зміну поведінки персоналу та підвищення бізнес-показників.

We grow individuals and teams at work

DEVELOR - це надійний партнер

Ми пишаємось нашими проєктами, реалізованими за 14 років роботи, будь то разове навчання чи комплексна програма розвитку, розроблена для локального малого/середнього бізнесу чи міжнародної корпорації.

Експерти DEVELOR

Маріанна Хоніна
Керуюча партнерка DEVELOR UKRAINE, має понад 12-річний досвід у сфері продажів та переговорів, управління людьми, публічних виступів.
Оксана Юрик
15+ років досвіду в управлінні та 10+ років у коучингу, сертифікований консультант з питань психічного здоров'я в організаціях.
Андрій Журбін
20+ років в управлінні та продажах, глобальних проєктах, управлінні змінами в FMCG, проводить навчальні проєкти в більш ніж 20 країнах.
Антоніна Панченко
Дизайнерка навчальних курсів у Develor International, 10+ років на керівних посадах, включаючи телекомунікаційний та банківський сектор.
Максим Бачек
10+ років у продажах, практичний досвід роботи на посаді керівника відділу персоналу, керівника відділу продажів у B2B та B2C у нафтовому та телеком бізнесі.
Марія Ємець
10+ років досвіду в автомотів  бізнесі на посаді директорки з персоналу та операційної директорки,. Сертифікована психотерапевтка.
Роман Капінус
15+ років досвіду в продажах та управлінні в галузі телеком, фарма та FMCG, керівник відділу продажів міжнародної компанії в 7 країнах.

Які переваги ви отримуєте від співпраці з DEVELOR?

Ви отримуєте навчальні матеріали, які спеціально розроблені під специфіку нинішніх реалій.

Ви маєте можливість максимально глибокої адаптації курсу спеціально під вашу компанію та конкретний запит.

Ви зможете залучати співробітників за допомогою інноваційних інструментів та методів навчання.

Ви можете скористатися величезним практичним досвідом наших фахівців на перетині експертизи з підтримки ментального здоров’я та бізнес потреб.

Ви можете бути впевнені, що ми розуміємо ваш бізнес і ваші потреби.

Замовте безплатну консультацію!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Ми розуміємо, наскільки тема адаптації HR до воєнного та повоєнного часу актуальна для вас, тому ми створили телеграм канал "ВОЄННИЙ HR", в якому ділимось корисною інформацією, проводимо опитування, анонсуємо події та спілкуємось в чаті.

Читати у телеграм
Підписуйтесь на нас у соціальних мережах,
будемо бачитись частіше :)