Усвідомлене лідерство в часи війни

Практичний онлайн курс для управлінців всіх рівнів
5 онлайн класів
В інтерактивному форматі з можливістю відпрацювати отримані навички
20 учасників
Кількість місць обмежена
5 тижнів
30 січня - 27 лютого 2024
від 6 125 грн
Оплачуйте самостійно або через роботодавця

Офлайн захід

22 вересня, 17:00

Різність досвідів на фоні війни

Запрошуємо вас здобути цінні знання та досвід від експертів у сфері лідерства та управління персоналом на нашому офлайн заході.

Про що будемо говорити:
❓Які виклики в управлінні людьми нас чекають?
❓Як компаніям утримувати співробітників в умовах дефіциту кадрів?
❓Як працювати з різними групами громадян та, яку підтримку їм надавати?
❓Як зробити вашу компанію інклюзивним середовищем та, якою має бути інклюзія в українських реаліях?
Виклики, які стоять перед українськими лідерами, постійно змінюються. Якщо навесні минулого року потрібно було зберегти компанію, потурбуватися про команду та не з'їхати з глузду, то зараз виникають зовсім інші питання.

Про що будемо говорити:
▪️ Які очікування від лідера на даному етапі адаптації?
▪️ Як працювати з мотивацією та продуктивністю членів команди?
▪️ Як мають змінитися лідерські рутини з урахуванням чинної ситуації?
▪️ Яка специфіка роботи керівників відділу продажів в цих умовах?

Для кого цей курс

Які очолюють напрям розвитку
талантів, функцію навчання
та розвитку в корпораціях.
Ви досвідчений керівник, який два роки в умовах постійних змін та стресу підтримує команду, хоча сам втомився та потребує підтримки.
Ви новопризначений керівник, який в шоці від високого рівня турбулентності та не розуміє, як вимагати від співробітників виконання КРІ в умовах війни.
Ваша команда досі скаржиться на високий рівень стресу через війну, хоча, здавалося б, усі вже мали б адаптуватися за два роки. Чи маєте ви продовжувати робити співробітникам "поблажки"?
В частини колег є близькі люди на фронті і вони постійно піддаються додатковому стресу. Як ви — керівник — можете їх підтримати?
Ви помічаєте, що у співробітників за два роки накопичився стрес, з яким вони нічого не робили. Тепер колеги починають вигоряти та частіше хворіти, а ви не знаєте, як цьому зарадити.

Запрошення на курс

Запрошення на курс

Оксана Юрик
Старша бізнес-тренерка та консультантка DEVELOR UKRAINE
Чи маю я стати психологом для своєї команди і глибоко занурюватися в індивідуальний контекст кожного співробітника?
Як підходити до постановки цілей і взагалі, чи правильно вимагати від людей виконання ключових показників, коли ми усі відчуваємо емоційні гойдалки і нездатні час від часу якісно фокусуватись на роботі?
І ще важливо — що мені робити з собою? Зрештою, я також звичайна жива людина і мій внутрішній ресурс не є безмежним.

Результати курсу

Ви зрозумієте, якою є роль керівників в кризові часи, що від них очікується.
Зможете розпочати перехід від інтуїтивного до усвідомленого лідерства.
Відпрацюєте техніки, які допомагають стабілізувати себе в умовах гострого та довготривалого стресу.
Зрозумієте, як свідомо приділяти увагу і команді, і окремим співробітникам, і виконанню задач.
Дізнаєтеся про що важливо говорити з людьми в період невизначеності і як це робити.
Навчитесь в штатному режимі допомагати стабілізуватися членам команди.
Зрозумієте, як запобігати конфліктам та токсичності в команді з різними поглядами та життєвими обставинами - українська чи російська мови, перебування в Україні чи закордоном, мобілізація чи ухиляння від служби і т.д.

Програма курсу

Роль лідера в часи невизначеності

30 січня, 16:00-18:00
Ви познайомитеся зі сферами відповідальності керівника, що допомагають системно підходити до ролі лідера за будь-яких умов, навчитеся ефективно долати відчуття невизначеності. Ви зрозумієте, як знайти баланс між тим, щоб приділяти увагу вашим співробітникам, але не перетворюватися на психолога для них.
Переглянути теми
▪️ Зони відповідальності керівника та як вони змінюються в умовах війни.
▪️ Дієцентрована модель лідерства як інструмент ефективного розподілу уваги керівника між потребами команди.
▪️ Усвідомлений підхід до лідерства з використанням моделі нейромотивації SCARF.

Усвідомлена комунікація з командою

6 лютого, 16:00-18:00
Ви дізнаєтеся, від чого залежить продуктивність та результативність співробітників та який вплив на неї має керівник. познайомитеся з філософією Ненасильницького спілкування (метод співчутливого спілкування, яких дозволяє конструктивно вирішувати питання та уникати конфліктів) та відпрацюйте його на конкретних кейсах. А також дізнаєтеся, як свідомо покращувати взаємодію в команді та сприяти позитивній робочій атмосфері.
Переглянути теми

Різноманітність в українських командах

13 лютого, 16:00-18:00
Співробітники в Україні чи за її межами, внутрішньопереміщені особи, співробітники, що служать чи повертаються зі служби, сім'ї військових, ті, що пережили травматичний досвід...Сьогодні наші команди дуже різноманітні. Наша задача як керівників — створити таке середовище, в якому усі зможуть ефективно (спів)працювати та досягати найкращих результатів.
Переглянути теми

Роль лідера в створенні інклюзивного середовища в компанії

20 лютого, 16:00-18:00
Ви познайомитеся з ознаками середовища, в якому співробітники почуваються залученими, не відчувають потреби грати якусь роль, щоб належати. Дізнатися, як забезпечити рівні можливості для різних груп співробітників та створити в команді таку атмосферу, в якій колеги не бояться відкрито говорити про те, що їх турбує, та не бояться просити про допомогу, коли вона їм потрібна.
Переглянути теми

Психічна стійкість лідера та команди

27 лютого, 16:00-18:00
Ви зрозумієте, якою є фізіологія стресу, як з ним справлятися та, навіть, як отримати від нього користь. Ви отримаєте конкретні поради щодо того, як розвивати власну психологічну стійкість та як підтримувати психічне здоров'я в команді.
Переглянути теми

Як проходить вебінар

online
Вебінар проходитиме на платформі zoom в інтерактивному форматі. Це означає, що усі охочі зможуть поставити питання спікеру чи висловити свою думку щодо певного питання.    
За три дні до заходу ми надішлемо лист з посиланням на zoom, а також запрошення у гугл календарі усім зареєстрованим учасникам.

Історії успіху наших випускників

Вебінар проходитиме на платформі zoom ув інтерактивному форматі. Це означає, що усі охочі зможуть поставити питання спікеру чи висловити свою думку щодо певного питання.

За три дні до заходу ми надішлемо лист з посиланням на zoom, а також запрошення у гугл календарі усім зареєстрованим учасникам.
Оксана Юрик

Старша бізнес-тренерка та консультантка

Присвятила питанням лідерства та розвитку персоналу понад 20 років.

За службовими обов'язками і в рамках співпраці з різними міжнародними організаціями, Оксана отримала понад 15 років досвіду в проведенні тренінгів та коучинг сесій для керівників.

Також є сертифікованою консультанткою з психічного здоров’я в організаціях та допомагає бізнес-лідерам та командам зберігати свою ефективність у складні часи.

Андрій Журбін

Бізнес-тренер та консультант

Понад 20 років практичного досвіду у міжнародних компаніях на різних позиціях у маркетингу, продажах та на керівних посадах.

Андрій не лише досконало володіє теоретичними знаннями щодо різних аспектів лідерства, а й має багатий практичний досвід управління командами в умовах невизначеності та управління змінами.

Окрім цього Андрій є експертом у впровадженні політик DEI (різноманіття, справедливість та інклюзія) в компаніях, що особливо актуально в нинішніх українських реаліях.

Марія Ємець

Бізнес-тренерка та консультантка

‍Марія понад 12 років була керівницею в міжнародній компанії із топ-10 найдорожчих брендів світу, ефективно впровадивши за цей час багато змін та побудувавши одну з найефективніших в Європі команд.

Є практикуючою психологинею-психоаналітикинею (УАП UA), а також авторкою програм та методик у галузі навчання та розвитку персоналу.

Унікальне поєднання глибокого розуміння бізнес-процесів та психологічної освіти дозволяють Марії підійти до вирішення чинних викликів українських лідерів з орієнтацією як на результати, так і на добробут команди.

Даруємо гайд

“Виклики управління командами в умовах війни”
Ми провели понад 100 зустрічей з українськими HR-керівниками, щоб зрозуміти, з якими викликами та болями вони стикаються.
Дякую! Ваше звернення отримано!
Під час надсилання форми сталася помилка.

Як проходить навчання

Інтерактивно
Цей курс — не просто серія вебінарів. Він складається з онлайн класів, а це означає, що окрім теорії ми відпрацьовуватимемо застосування різноманітних моделей та технік. Цей формат передбачає високий ступінь залучення учасників.
В малій групі
Для вас це означає, що під час класів ви зможете поставити запитання, які вас цікавлять та отримати на них вичерпні відповіді.
На злобу дня
Ми добре знаємо, з якими викликами стикаються зараз українські керівники. Ми також знаємо, як вам допомогти. Тому на кожному класі ви отримуватимете поради від тренера, які зможете одразу ж відпрацювати при роботі зі своєю командою.
Сертифікат
По завершенню навчання на курсі ви отримаєте іменний сертифікат, який являтиметься підтвердженням ваших навичок та знань.

Ми пишаємось співпрацею з нашими клієнтами

Ми використовуємо найкращі світові практики і адаптуємо їх для локальних ринків EMEA
Ви маєте можливість максимально глибокої адаптації курсу спеціально під вашу компанію та конкретний запит.
Ви зможете залучати співробітників за допомогою інноваційних інструментів та методів навчання.
30 років
20 мов
16 офісів
Стандарт
6 125 грн*

Участь у 5 онлайн-класах

Гайд з ключовими матеріалами курсу

Забронювати місце
Плюс
8 300 грн*

Участь у 5 онлайн-класах

Гайд з ключовими матеріалами курсу

П'ять домашніх завдань, що базуються на опрацьованому матеріалі

Два годинні семінари-практикуми з тренером для аналізу домашніх завдань, відпрацювання отриманих знань та вироблення подальшого плану дій

Преміум
15 500 грн*

Участь у 5 онлайн-класах

Гайд з ключовими матеріалами курсу

П'ять домашніх завдань, що базуються на опрацьованому матеріалі

Два годинні семінари-практикуми з тренером для аналізу домашніх завдань, відпрацювання отриманих знань та вироблення подальшого плану дій

Індивідуальна коучинг-сесія з тренером для аналізу створеного на основі курсу плану дій

Забронювати місце
Бажаєте отримати консультацію?

Наша менеджерка зв'яжеться з вами протягом дня та дасть відповіді на всі запитання щодо навчання, які вас цікавлять

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

* Ціна вказана без врахування ПДВ.

Продукти воєнного часу

На основі наших досліджень ринку ми створили продукти, які допоможуть українським компаніям вирішити наявні та майбутні болі, підтримати команди та допомогти керівникам справлятися з новими викликами.

Відгуки

"До компанії DEVELOR ми звернулися за рекомендацією колег, а коли познайомились особисто, то зрозуміли, що це наші люди. Нас вразив професіоналізм Оксани, а також її вміння подавати інформацію. Хоча Оксана говорила про складні речі, це не звучало сухо та академічно. Вона утримувала увагу учасників, залучала їх та загалом завоювала їхню повну довіру. І не можна не відмітити її живу та вільну українську мову!"
Оксана Цабик
HR Director, PointWeb
"Завжди важливо отримати від тренінгу те, на що розраховуєш. Всі отримані навички та знання реально працюють і застосовуються в повсякденній практиці. Особливо актуально було отримати нові підходи в оn-line cфері, коли в нашому професійному житті різко виникла потреба дистанційного ведення пацієнтів. Вся інформація опрацьовується на конкретних практичних прикладах, а завдяки позитиву і профеciоналізму Мapiанни тренінг пройшов на одному диханні!"
Світлана Шиянова
Кeрівник служби репродуктології, ISIDA
"Оперативна розробка якісних онлайн продуктів під нові потреби бізнесу дуже допомогла залишитися в рамках запланованого графіка навчання"
Наталія Ковальчук
Head of Training & Development and Internal Communication, Pravex Bank
"Коли до справи береться Оксана Юрик, я впевнена, що все буде чітко, конструктивно і ефективно. Навіть якщо запит формується по ходу, зовнішній контекст суттєво змінюється щотижня, а в 2022 ми всі пройшли цей вишкіл. Якщо на початку замовник не на 100% може описати ідеальний образ результату, - Оксана допоможе визначити та описати зону розвитку, знайти рішення і приймати можливі зміни проекту, як тренажер гнучкості. Ось це і є консалтинг, коли замовник і провайдер виступають партнерами, коли від цієї синергії отримуєш більше, ніж очікував"
Тетяна Кіпіані
Начальниця відділу розвитку персоналу та корпоративних комунікацій, Vodafone
"В умовах змін наш партнер зміг нас підтримати та максимально швидко адаптувати тренінговий календар до онлайн формату"
Світлана Ткаченко
HR Specialist, Syngenta

Нам довіряють

У 2023 році DEVELOR отримав престижну нагороду European Milestone Business Awards Grand Prix за видатне зростання та інновації у сфері навчання та розвитку.

Ця нагорода є визнанням виняткового внеску DEVELOR у безперервне навчання та розвиток персоналу, що є критичною потребою в сучасному мінливому світі.

Забронюйте своє місце на курсі

Дякую! Ваше звернення отримано!
Під час надсилання форми сталася помилка.

Розклад вебінару

01/09
10:00 ч
Як працювати в країні з дуже непередбачуваним сусідом?
03/09
11:00 ч
Як працювати в країні з дуже непередбачуваним сусідом?
05/09
15:00 ч
Як працювати в країні з дуже непередбачуваним сусідом?
02/09
12:00 ч
Як працювати в країні з дуже непередбачуваним сусідом?
04/09
13:00 ч
Як працювати в країні з дуже непередбачуваним сусідом?
06/09
10:00 ч
Як працювати в країні з дуже непередбачуваним сусідом?